FYZIOTERAPEUTICKÉ SLUŽBY

martina-fillova-mihalikova

Mgr. Martina FILLOVÁ
MIHÁLIKOVÁ

fyzioterapeutické
poradenstvo
a rehabilitácie

online poradňa

Fyzioterapia, opora pre
telesný vývoj vašich detí

Do nášho centra prichádza odborníčka a špecialistka Martina Fillová Miháliková. Prináša so sebou svojich 27 rokov skúseností o ktoré sa s Vami odhodlane podelí. Profesionálne sa venuje včasnej diagnostike psychomotorického vývoja detí. V našom centre dobre vieme, že diagnostiku je vhodné určiť čo najskôr, kým sú deti dobre modelovateľné. Následne správne stanovená kombinácia terapií a metód môže výrazne skvalitniť životy vašich ľahko zraniteľných detí.

Terapeutické metódy:

  • NDT Bobath koncept u detí od narodenia
  • Prechtlova metóda kvalitatívnej analýzy
  • General Movements
  • Vojtová reflexná terapia
  • Hipoterapia

/Jednotlivé terapie nájdete konkrétnejšie popísané na našom blogu/

Využite dobrú radu ešte dnes
Ponúkame Vám online konzultáciu BEZPLATNE.

VYBERTE SI SLUŽBY

OSOBNÁ KONZULTÁCIA

Osobná konzultácia – 45 min / 30 Eur

Vyplňte priložený formulár a popíšte problém, ktorý potrebujete riešiť. Priložte, fotky alebo video dieťaťa. Následne vás bude kontaktovať naša fyzioterapeutka Mgr. Martina Fillová Miháliková a vašu požiadavku s vami prediskutuje.

Po zaslaní vyplneného formulára vás budeme kontaktovať pre dohodnutie presného termínu konzultácie.

Na stretnutí vám naša fyzioterpeutka urobí základnú diagnostiku vášho zdravotného problému, prípadne vás poučí o ďalšom rehabilitačnom alebo liečebnom postupe.

Zo stretnutia môže vyplynúť ďalšia potreba konzultácie alebo priamo rehabilitácie. Ďalší postup a termíny si s vami dohodne fyzioterapuetka Mgr. Martina Fillová Miháliková.

MASÁŽE

NA NAŠEJ POBOČKE V BRATISLAVE PONÚKAME MASÁŽE PRE DETI AJ RODIČOV. Z NAŠEJ PONUKY SI MÔŽETE VYBRAŤ:

Myofasciálna masáž celotelová – 60 min / 60 Eur

Hĺbková masáž, ktorá uvoľňuje napätie a adhézie v svaloch a fasciách po celom tele. Podporuje pohyblivosť a zlepšuje držanie tela.

Klasická alebo reflexná masáž – 60 min / 45 Eur

Tradičná technika masáže, ktorá sa používa na uvoľnenie svalového napätia, zlepšenie cirkulácie krvi a lymfy. Stimuluje reflexné body na zlepšenie celkového zdravia a pohody.

Trigger point therapy – 60 min / 55 Eur

Terapeutická technika, ktorá sa sústreďuje na identifikáciu a liečbu trigger bodov, ktoré vyvolávajú bolesť a disfunkciu v rôznych častiach tela, s cieľom uvoľniť svalové napätie a zmierniť bolesť.

Manuálna lymfodrenáž – 60 min / 50 Eur

Jemná masážna technika, ktorá stimuluje tok lymfy, odstraňuje prebytočnú tekutinu a toxíny z tkanív. Podporuje imunitný systém.

Bankovanie – 30 min / 30 Eur

Tradičná terapeutická technika, pri ktorej sa sklenené poháre aplikujú na kožu a vytvárajú podtlak, čo má za následok zlepšenie prietoku krvi a uvoľnenie svalového napätia.

Bankovanie + masáž – 60 min / 50 Eur

Kombinácia bankovania s masážou, ktorá kombinuje výhody oboch terapií a zlepšuje cirkuláciu krvi, uvoľňuje svalové napätie a pomáha odstrániť toxíny z tela.

NDT Bobath koncept

Hipoterapia

PRIPRAVUJEME

Plechtová metóda

PRIPRAVUJEME

Vojtová reflexná terapia

PARTNERI

V tejto sekcii nájdete organizácie, s ktorými spolupracujeme.