S nami sa smeje nielen tvár, ale aj srdce

AKO ZÍSKAŤ PRODUKTY KIDO CENTRA?

Pozrite si galériu našich produktov, prípadne využite možnosť osobnej / telefonickej / mailovej konzultácie. Momentálne ešte naše centrum nemá vlastnú kamennú predajňu, ale sme vám k dispozícii na našich konzultačných miestach po celom Slovensku. V prípade potreby a na vyžiadanie klienta vykonávame konzultácie aj v pohodlí domova. Neváhajte nás kontaktovať a radi vám vysvetlíme všetko potrebné.

SÚ SLUŽBY KIDO CENTRA BEZPLATNÉ?

Poradenské a konzultačné služby sú NEZÁVÄZNÉ a ZDARMA!

KIDO Centrum sa zaoberá distribúciou a predajom zdravotníckych a kompenzačných pomôcok. Skúšku a konzultáciu ohľadne väčších pomôcok (chodítka, sedačky, vertikalizačné zariadenia) vykonávame bezplatne aj v prostredí domova. Túto domácu službu vykonávame na vyžiadanie a následne naplánujeme najbližšiu návštevu. Avšak neváhajte využiť služby KIDO Centrum na našich konzultačných miestach po celom Slovensku. Sledujte najbližšie termíny konzultácií v sekcii “Kontakt”.

Všetky vaše otázky ohľadne merania, dodania, financovania, konzultačných termínov alebo odskúšania pomôcok vám radi zodpovieme na 0905 406 377 alebo napíšte na slavka@kidocentrum.sk

VYHOTOVENIE POMÔCOK

V prípade, že si vyberiete vhodné riešenie, pripravíme vám potrebnú dokumentáciu a zabezpečíme potrebné meranie a vyhotovenie pomôcky.